تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 مارس 2022 - 12:09
کد خبر : 2457

سایت گردشگری آرپناه یا سر گردنه!؟

سایت گردشگری آرپناه یا سر گردنه!؟

سایت گردشگری آرپناه یا سرگردنه!؟   روز سه شنبه دوم فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح بعد از یک ساعت و نیم رانندگی وقتی به آرپناه رسیدیم شخصی دوان دوان سمت ماشین ما آمد و بابت حق پارک ماشین مبلغ ۴۰۰۰۰ ریال از ما طلب کردند!!گفتیم بابت چه؟جواب دادن تعرفه پارکینگ طبق مصوبه میراث فرهنگی!چه یک

سایت گردشگری آرپناه یا سرگردنه!؟

 

روز سه شنبه دوم فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح بعد از یک ساعت و نیم رانندگی وقتی به آرپناه رسیدیم شخصی دوان دوان سمت ماشین ما آمد و بابت حق پارک ماشین مبلغ ۴۰۰۰۰ ریال از ما طلب کردند!!گفتیم بابت چه؟جواب دادن تعرفه پارکینگ طبق مصوبه میراث فرهنگی!چه یک دقیقه چه ۱۲ ساعت!

از پارک خودداری کردیم و به بیرون هدایت شدیم،تور گردشگری از اهواز حضور داشتند که شامل ۴۰ نفر بودند و کلی نارضایتی داشتند،وقتی از مسئول تور دلیل را پرسیدم گفتن بدترین برخوردها رو با ما داشتن و سه تا هزینه از ما گرفتن که شامل(۱-هزینه پارکینگ ۲-هزینه آلاچیق۳-هزینه ورود به رودخانه و بازدید از آبشار!!!!)

به تعجب به آقای ح. ف مغازه دار و مسئول سایت مراجعه کردم و از ایشان سوال کردم آیا درست هست؟که جواب دادن بله طبق مصوبه میراث فرهنگی،از او مصوبه را خواستم با لحنی نادرست گفتند که من اینو نشون قاضی یا فرماندار هم نمی دهم تو دیگر کی هستی!

 

کلی برای او توضیح دادم که باید برخورد درستی با گردشگرها شود که دوباره به شهر ما بیایند اما، ایشان با ادبیات نا صحیح جواب دادن که می خواهم صدسال سیاه نیایند و کلی توهین و فحاشی کردند و وقتی به او گفتم حتما از طریق مراجع پیگیری میکنم جواب دادند به هرجا می خواهی بگو!

سوال اینجاست:

۱-این شخص یا اشخاص با اجازه چه کسی و یا چه ارگان هایی اجازه پیدا می کنند به این شکل از گردشگران باج گیری کنند؟

۲-آیا واحد یا ارگانی برای نظارت به روند کار این افراد و سایت گردشگری می باشد؟

 

۳-آیا در صورت تخلف های آشکاری که صورت گرفت و باعث خدشه دار کردن نام شهرستان لالی شده است ارگانی می باشد که با آنها برخورد کند؟چه ارگانی؟و به شکل؟

 

۴-این افراد بر چه اساسی انتخاب شدند و این مسئولیت سنگین به آنها سپرده شده است؟آیا دوره هایی از جمله رفتار شهروندی،طرز برخورد با گردشگران،روابط عمومی گذرانده اند؟

 

۵- آیا از این افرار تست اعتیاد گرفته می شود و یا دارای طب کار می باشند ؟شبکه بهداشت آیا نظارت دارند ؟

 

در آخر از مسئولین محترم خواهشمندم، هرچه سریعتر به این مسئله رسیدگی کنند و با خاطیان برخورد نمایند، چون عدم رسیدگی به این مسئله مهم باعث هرج و مرج و خدشه دار شدن نام شهر،تبلیغ منفی شهرستان در عموم،عدم مراجعه دوباره گردشگران می شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.