تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 23 ژوئن 2022 - 15:11
کد خبر : 3831

جملات عجیب شهردار لالی با انتقاد از مردم لالی و رسانه ها

جملات عجیب شهردار لالی با انتقاد از مردم لالی و رسانه ها

جملات عجیب شهردار لالی با انتقاد از مردم لالی و رسانه ها چندی پیش مصطفی نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس و نماینده حوزه انتخابیه سربیشه و نهبندان در خراسان جنوبی به لالی سفر کرده بود که شهروندان شهر در مقابل وی به بیان مشکلات و مطالبات شهر به هم ریخته لالی پرداختند که با این

جملات عجیب شهردار لالی با انتقاد از مردم لالی و رسانه ها

چندی پیش مصطفی نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس و نماینده حوزه انتخابیه سربیشه و نهبندان در خراسان جنوبی به لالی سفر کرده بود که شهروندان شهر در مقابل وی به بیان مشکلات و مطالبات شهر به هم ریخته لالی پرداختند که با این جمله آقای سخنگو مواجه شدند که «شهر ما از اینجا محروم تر است»

در پی آن رسانه لالی تایمز مطلبی را با این عنوان منتشر کرد:

*جمله عجیب سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در لالی:*

*شهر ما از اینجا محروم تر است!*

حال و بعد از مدتها انتشار این خبر با واکنش شهردار لالی مواجه شده است و از این رسانه و برخی رسانه های دیگر در لالی انتقاد کرده است.

جناب آقای شهردار؛

جنابعالی در لالی زندگی نکرده اید که با درد و رنج های مردم این شهر آشنا باشید. آنچه مردم لالی فریاد می زنند دردها و رنج های تلمبار شده ای است که جز با فریاد نمی توان آن ها را درمان کرد.

نبودید که مردم لالی به دلیل چاله های عمیق در خیابان های این شهر نیمی از وقت و زندگی شان را درب تعمیرگاه های خودرو سپری کرده اند!

اما اکنون هستید؛ ببینید و مطابق وظیفه و مسئولیتی که دارید، برای حل آن ها تلاش کنید!

آقای فرامرزی؛ آنچنان که شما می خواهید، مردم لالی دعوت و خوش آمدگویی با سیاست و کیاست را هم در سالیان گذشته آزموده اند، اما چیزی جز فریب و وعده های بی سرانجام ندیده اند! آن ها وقتی می بینند شهر را شعار و وعده های پوچ فراگرفته، چاره ای جز مطالبه گری مستقیم از مسئولین استانی و ملی نمی بینند!

آقای شهردار؛ به جای گیر دادن و انتقاد از مردم لالی و رسانه ها، کارهای مهم تری وجود دارد که باید انجام بدهید؛ چاله های وسط خیابان ها را پر کنید، حقوق کارگران زحمتکش شهرداری را بدهید، زباله های پخش شده در شهر را جمع کنید، برای درآمدهای شهرداری چاره ای کنید، سیمای زشتی که بر شهر نقش بسته را درست کنید و…

مردم لالی انتظاری فراتر از توان جنابعالی و اعضای شورای شهر ندارند، اما با انداختن توپ به زمین مردم و رسانه ها چیزی عوض نخواهد شد!

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.