تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 سپتامبر 2020 - 22:43
کد خبر : 1747

چرا مردم لالی روز به روز ناراضی تر می شوند؟  

چرا مردم لالی روز به روز ناراضی تر می شوند؟   

چرا مردم لالی روز به روز ناراضی تر می شوند؟   نارضایتی عمومی در سراسر کشور به خاطر عملکرد نامناسب دولت به امری طبیعی و معمول تبدیل شده است. در این میان، این نارضایتی ها در شهر کوچک لالی نیز بیش از پیش در حال گسترش است.   از نظر مردم این شهر، لالی سالیان

چرا مردم لالی روز به روز ناراضی تر می شوند؟

 

نارضایتی عمومی در سراسر کشور به خاطر عملکرد نامناسب دولت به امری طبیعی و معمول تبدیل شده است. در این میان، این نارضایتی ها در شهر کوچک لالی نیز بیش از پیش در حال گسترش است.

 

از نظر مردم این شهر، لالی سالیان سال است رها شده و به شهری تبدیل شده که ناامیدی و سرخوردگی بیش از هر زمانی در آن در حال گسترش شد.

 

یکی از عمده ترین دلایل نارضایتی در ۸ سال و اندی گذشته بخشی نگری نمایندگان چند دوره گذشته بوده است. نمایندگانی که به دلیل رای آوری پایین در لالی، صرفا اسما خود را نماینده این شهر می دانند و بی توجهی عمیق و قابل لمسی نسبت بدان دنبال می کنند.

 

لذا عملا می توان گفت لالی شهری رها شده، منزوی و عملا بدون نماینده است. در سفر محمد باقر قالیباف به خوزستان نیز شاهد بودیم که لالی به صورت قابل تاملی نادیده گرفته شد.

 

نماینده کنونی که اصالتی اندیکایی دارد، باید از مشی دو‌ نماینده قبلی فاصله گیرد و نگاهش به لالی مبتنی بر میزان رای خود در آنجا نباشد.

 

نارضایتی مردم لالی روز به روز بیشتر می شود و کم توجهی ها، بخشی نگری ها و سیاسی کاری های انتخاباتی را فراموش نخواهند کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.