تاریخ انتشار : یکشنبه 4 سپتامبر 2022 - 11:06
کد خبر : 4006

وام هایی که صدای کارکنان شبکه بهداشت و درمان لالی را درآورد!

وام هایی که صدای کارکنان شبکه بهداشت و درمان لالی را درآورد!

بر اساس شنیده ها و مستندات که در نزد لالی تایمز محفوظ است، اخیرأ در راستای جبران بخشی از زحمات خادمان عرصه سلامت بخشنامه ای از سوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز جهت پرداخت ۱۷ فقره تسهیلات بانکی کم بهره به کارکنان و نیروهای خدماتی و حراستی شبکه بهداشت و درمان لالی ارسال گردید و در

بر اساس شنیده ها و مستندات که در نزد لالی تایمز محفوظ است، اخیرأ در راستای جبران بخشی از زحمات خادمان عرصه سلامت بخشنامه ای از سوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز جهت پرداخت ۱۷ فقره تسهیلات بانکی کم بهره به کارکنان و نیروهای خدماتی و حراستی شبکه بهداشت و درمان لالی ارسال گردید و در این بخشنامه ؛ ۷ فقره تسهیلات بانکی ۲۰ میلیون تومانی قرض الحسنه ۴ درصد برای نیروهای خدماتی و حراست و انتظامات و ۱۰ فقره تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی مرابحه ۱۴ درصد برای سایر کارکنان اختصاص داده شد.

 

اما ظاهرا، شبکه بهداشت و درمان لالی نیز به صورت چراغ خاموش و غیر شفاف اقدام به معرفی ۱۷ نفر جهت دریافت این تسهیلات نموده است که موجب اعتراض دیگر کارکنان در این اداره شده است.

 

در نامه دانشگاه علوم پزشکی صراحتا ذکر شده تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جهت پرسنل خدماتی و حراستی تخصیص داده شده اما از ۷ نفر معرفی شده چند نفر غیر خدماتی و حراستی وجود دارد از جمله رئیس مرکز بهداشت شهرستان. این در حالی است که سهمیه تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی جهت آن دسته از پرسنلی است که در سه سال گذشته تسهیلاتی از دانشگاه علوم پزشکی دریافت نکرده بودند‌.

 

حال مدیر شبکه بهداشت بایستی توضیح دهد آیا ۱۰ نفر معرفی شده در این لیست تا کنون تسهیلاتی از این مجرا دریافت نکرده اند؟؟

 

معمولا در هر ارگان انقلابی، مدیریت آن بایستی در همه امورات پرسنل و مجموعه تحت پوشش خود را اولویت بر خود بدانند تا انگیزه کاری در آنها افزایش یابد.

 

اینکه در این لیست نام بیشتر مدیران ارشد شبکه بهداشت و درمان از جمله مدیر داخلی بیمارستان امید به چشم می خورد، میتواند منجر به عدم اعتماد پرسنل نسبت به مدیریت سیستم و همچنین افزایش فاصله بین پرسنل و مدیریت ارشد آن سیستم شود.

 

سوال مهم اینکه چرا شبکه بهداشت هیچگونه اطلاع رسانی به پرسنل خود نکرده است؟

 

آیا بهورزی که در دورترین نقطه روستایی شهرستان مشغول خدمت رسانی به مناطق محروم است به جهت عدم ارتباط کافی با ستاد شبکه شهرستان بایستی از حق دریافت این تسهیلات محروم شود؟

 

آیا آن پرستاری که در شیفتهای طاقت فرسای بیمارستان و فوریتهای پزشکی مشغول خدمت به شهروندان است بایستی در بی خبری نسبت به این تسهیلات حقش ضایع شود؟

 

منتظر پاسخ شفاف و دقیق مدیران شبکه بهداشت و درمان لالی هستیم‌!

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.