تاریخ انتشار : سه‌شنبه 23 فوریه 2021 - 14:32
کد خبر : 2007

اهمیت بیانیه بی سابقه رسانه های لالی و یک پیشنهاد

اهمیت بیانیه بی سابقه رسانه های لالی و یک پیشنهاد

یادداشت: اهمیت بیانیه بی سابقه رسانه های لالی و یک پیشنهاد   برای اولین بار در تاریخ رسانه ای لالی بیانیه ای اعتراضی از سوی چهار رسانه اصلی این شهر- لالی نیوز، لالی تایمز، لالی پرس و کانال با مردم به‌ همراه برخی از فعالان رسانه ای شهرستان منتشر شد که بی سابقه است. براساس آنچه

یادداشت:

اهمیت بیانیه بی سابقه رسانه های لالی و یک پیشنهاد

 

برای اولین بار در تاریخ رسانه ای لالی بیانیه ای اعتراضی از سوی چهار رسانه اصلی این شهر- لالی نیوز، لالی تایمز، لالی پرس و کانال با مردم به‌ همراه برخی از فعالان رسانه ای شهرستان منتشر شد که بی سابقه است.

براساس آنچه در بیانیه اصحاب رسانه لالی آمد، آنچه منجر به صدور چنین بیانیه ای شد، افزایش فشارهای قضایی از سوی برخی مسئولین علیه آن ها بود.

این بیانیه جمعی از این جهت بی سابقه است که برای نخستین بار رسانه های شهرستان لالی حول محور یکدیگر جمع شدند و به وحدتی برای تداوم مطالبه گری رسیدند. تا پیش از این هیچگاه شاهد چنین هم افزایی میان رسانه های شهر نبودیم.

ضمن به فال نیک گرفتن این اقدام تاریخی، پیشنهاد میکنم رسانه های مذکور جلسات مداومی با یکدیگر داشته باشند و برخی سوژه ها و مطالبات عمومی مهم را به صورت جمعی دنبال و پیگیری کنند.

هدایت ابراهیمی
عضو رسانه کاندیدا سنج

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.