تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 22 جولای 2021 - 14:55
کد خبر : 2117

فرار به جلو به سبک و ناصری!

فرار به جلو به سبک و ناصری!

فرار به جلو به سبک ورناصری!   علیرضا ورناصری در دوران رقابت های انتخاباتی شعارها و وعده های جالب توجهی برای توسعه چهار شهرستان سر داد. وعده هایی که هنوز هیچکدام به واقعیت نزدیک نشده اند. به گونه ای که اکنون میزان نارضایتی از او حتی در میان حامیان اش در حال گسترش است. علیرضا

فرار به جلو به سبک ورناصری!

 

علیرضا ورناصری در دوران رقابت های انتخاباتی شعارها و وعده های جالب توجهی برای توسعه چهار شهرستان سر داد. وعده هایی که هنوز هیچکدام به واقعیت نزدیک نشده اند. به گونه ای که اکنون میزان نارضایتی از او حتی در میان حامیان اش در حال گسترش است.

علیرضا ورناصری هرچه با پایان دوره چهار ساله خود نزدیک تر می شود، احتمالا به وعده های عمل نشده خود فکر می کند. وعده های زیادی در لالی نیز از سوی ایشان داده شد( از جمله آبیاری زمین های کشاورزی لالی) که تاکنون تحقق پیدا نکرده اند.

به همین جهت است که او اخیرا به همه حمله می کند. نماینده فعلی برای سرپوش گذاشتن به ضعف ها و وعده های عملی نشده خود، حمله به دیگران به ویژه نمایندگان سابق را به عنوان یک استراتژی در پیش گرفته است.

 

استراتژی او حمله به گذشته برای عدم پاسخگویی در آینده است. در واقع نوعی فرار به جلو.

ورناصری بهتر است به جای حمله به دیگران، بر روی وعده ها و شعارهای انتخاباتی خود که تاکنون رنگ واقعیت به خود نگرفته اند تمرکز کند. او اگر به خود نیاید لقب ضعیف ترین نماینده ادوار را به خودش اختصاص خواهد داد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.