تاریخ انتشار : دوشنبه 25 آوریل 2022 - 20:06
کد خبر : 2510

آقای نماینده؛ وعده آبیاری زمین های کشاورزی لالی چه شد؟

آقای نماینده؛ وعده آبیاری زمین های کشاورزی لالی چه شد؟

آقای نماینده؛ وعده آبیاری زمین های کشاورزی لالی چه شد؟   زمانی که کارزار انتخاباتی مجلس یازدهم آغاز شد، هر کدام از کاندیدا با دادن شعارهایی آمدند و هر کدام با هدف جلب اعتماد مردم و جمع آوری آرا به رونمایی از وعده های خود پرداختند.   در این بین، علیرضا ورناصری نماینده فعلی مردم

آقای نماینده؛ وعده آبیاری زمین های کشاورزی لالی چه شد؟

 

زمانی که کارزار انتخاباتی مجلس یازدهم آغاز شد، هر کدام از کاندیدا با دادن شعارهایی آمدند و هر کدام با هدف جلب اعتماد مردم و جمع آوری آرا به رونمایی از وعده های خود پرداختند.

 

در این بین، علیرضا ورناصری نماینده فعلی مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در آخرین نطق خود در میدان شهدای لالی به مردم این شهر گفت: در صورت پیروزی در انتخابات آبیاری زمین های کشاورزی لالی در اولویت برنامه هایم قرار میدهم.

 

ورناصری بعد پیروزی در انتخابات و در جلسات متعدد، ضمن حمله به نمایندگان در ادوار گذشته بارها گفتند که به صورت جدی پیگیر آب زمین های کشاورزی لالی هستم.

 

لازم به ذکر است، پروژه آبرسانی به اراضی کشاورزی لالی بیش از یک دهه است که شروع بکار کرده و بخش عمده این پروژه با پیگیری نمایندگان در ادوار گذشته عملیاتی شده است و گفتنی است در دو سال گذشته این پروژه پیشرفتی نداشته است.

در تاریخ نوزدهم فروردین ۱۴۰۰ علیرضا ورناصری در رابطه با پروژه آبیاری لالی گفت: بزودی شروع به کار خواهد کرد اما، یک سال اندی از این گفته و قول ورناصری میگذرد و خبری از ادامه و شروع این پروژه وجود ندارد.

 

آقای ورناصری اگر این وعده و وعده های دیگر عملی نمی شوند به مردم بگویید. کاری ندارم به اینکه دیگران را متهم به عملی بودن یا بی عملی وعده ها می کنید، اما انتظار داریم خود به وعده هایتان عمل کنید و مردم را بیش از این نسبت به خود ناامید نکنید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.