تاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 مارس 2022 - 12:12
کد خبر : 2462

افشین حیاتی می تواند حیات را به لالی برگرداند؟

افشین حیاتی می تواند حیات را به لالی برگرداند؟

افشین حیاتی می تواند حیات را به لالی برگرداند؟   مردم لالی چه انتظاراتی از فرماندار جدیدشان دارند؟   در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ بعد از حدود شش سال گودرز ترکی زاده از لالی رفت و افشین حیاتی که یکی از معاونین وی بود، بعنوان فرماندار لالی منصوب شد.   اما، با انتصاب افشین حیاتی

افشین حیاتی می تواند حیات را به لالی برگرداند؟

 

مردم لالی چه انتظاراتی از فرماندار جدیدشان دارند؟

 

در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ بعد از حدود شش سال گودرز ترکی زاده از لالی رفت و افشین حیاتی که یکی از معاونین وی بود، بعنوان فرماندار لالی منصوب شد.

 

اما، با انتصاب افشین حیاتی بعنوان فرماندار جدید و اینکه لالی با مشکلات و معظلات زیر ساختی، عمرانی، اجتماعی و مدیریتی متعددی مواجه است و البته با توجه به اینکه ایشان در سال های گذشته در لالی حضور داشته اند و شناخت کافی از کاستی ها و معضلات در حوزه های مختلف در این شهرستان دارند، به نظر می رسد، مردم توقعی بیش از دوران فرمانداری ترکی زاده از وی دارند.

 

مهمتر اینکه، آیا وی میتواند مطالبات بر زمین مانده مردم لالی را پاسخگو باشد و متمایز از سایر مدیران شهرستان در راستای خیر و منافع عمومی عمل کند؟

 

نکات و توصیه هایی مهم خطاب به فرماندار محترم لالی؛

 

جناب آقای حیاتی، قطعا جنابعالی اشراف و شناخت کامل بر وضعیت این شهرستان دارید اما، لازم است جهت یادآوری چند نکته و چند مطالبه جدی و اساسی مردم لالی را به حضورتان عرض نماییم:

 

نخست اینکه، به عنوان عالی ترین مقام اجرایی شهر پروژه های نیمه کاره در لالی را با جدیت هر چه بیشتر پیگیری نمایید و اجازه ندهید همچون سال های دور و نزدیک به ابزاری سیاسی و انتخاباتی تبدیل شوند.

 

دوم، پروژه آبیاری اراضی کشاورزی لالی و جاده لالی به الیگودرز که از مهم ترین مطالبات مردم این شهر هستند را به صورت ویژه پیگیری و در اولویت کاری تان قرار دهید.

 

سوم، قطعا از وضعیت اسف‌بار خیابان های لالی و دیگر معظلات شهری در این شهر مطلع هستید و امیدواریم را با جذب اعتبارات کافی و پیگیری های لازم به این بی نظمی شهری خاتمه دهید.

 

چهارم، وضعیت اشتغال جوانان شهر را مد نظر داشته باشید و لازم به یادآوری است، در صورت به سر انجام رسیدن آب کشاورزی بخش زیادی از بیکاری جوانان این شهرستان حل خواهد شد.

 

پنجم، فکری به حال جاده های مرگبار لالی بکنید تا شاهد خسارات جانی و مالی هر چه بیشتر برای مردم این دیار نباشیم.

 

ششم، انتظار و تقاضای بسیار مهم مردم این است که با نظارت دقیق و بدون تعارف بر وضعیت مدیریتی شهر، مسئولین را موظف به خدمت و پاسخگویی کنید.

 

هفتم، فکری به حال ورزش شهرستان کنید تا جوانان این شهر علاوه بر بیکاری دچار اعتیاد نشوند.

 

به خوبی می دانیم خواسته ها و مطالبات فوق الذکر نیاز به عزمی فراتر از شهرستان دارد، اما هنر و مزیت شما، در تفاوتی است که می توانید به پیشینیان داشته باشید. در غیر اینصورت در بر همان پاشنه خواهد چرخید و مردم می مانند با مشکلات فراوان و نارضایتی از شما!

 

ذکر این شهید حسن تهرانی مقدم پدر موشکی ایران ضروری است که: فقط انسان‌های ضعیف به اندازه امکانات شان کار می کنند!

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.