تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 می 2022 - 15:12
کد خبر : 2835

فرماندار لالی کجاست/ کسی از او خبری دارد؟

فرماندار لالی کجاست/ کسی از او خبری دارد؟

فرماندار لالی کجاست/ کسی از او خبری دارد؟ یکی از معضلات بزرگ لالی در سالیان گذشته وجود فرماندار خنثی، محافظه کار و کم تحرک بوده است. بزرگترین ایراد فرماندار قبلی لالی نیز همین مسئله بود. با تغییر فرماندار پیشین و روی کار آمدن افشین حیاتی به عنوان فرماندار لالی در اسفندماه ۱۴۰۰، این امید وجود

فرماندار لالی کجاست/ کسی از او خبری دارد؟

یکی از معضلات بزرگ لالی در سالیان گذشته وجود فرماندار خنثی، محافظه کار و کم تحرک بوده است. بزرگترین ایراد فرماندار قبلی لالی نیز همین مسئله بود.

با تغییر فرماندار پیشین و روی کار آمدن افشین حیاتی به عنوان فرماندار لالی در اسفندماه ۱۴۰۰، این امید وجود داشت که سکاندار اجرایی شهرستان، مشی و شیوه فرماندار پیشین را تکرار نکند و رویکردی جسورانه تر، فعال تر، مردمی تر و پرتحرک تر برای پیگیری امور شهرستان انتخاب کند.

اما شوربختانه، فرماندار جدید، تاکنون نشان داده که می خواهد همان مسیر گودرز ترکی زاده را طی کند. مسیری که قطعا گره ای از مشکلات انباشته شده لالی را حل نخواهد کرد.

مهم ترین نشانه کم تحرکی و خنثی بودن فرماندار جدید لالی این است که در دو ماهی که روی کار آمده هیچگونه تحرک رسانه ای در هیچ سطحی نداشته است. کافی است همین الان در گوگل سرچ کنید.

یک مصاحبه، گفتگو یا موضع گیری با هیچ رسانه شهرستانی، استانی یا کشوری توسط آقای فرماندار پیدا نمی کنید. در واقع، در شرایطی که اکنون رسانه مهم ترین ابزار مطالبه گری و انتقال پیام است، سوال این است که چرا افشین حیاتی در راستای انعکاس مشکلات بیشمار شهرستان لالی، نخواسته یا نتوانسته تحرکی داشته باشد؟

جالب آنست که بدانید که گویا فرماندار جدید لالی از واتساپ، اینستاگرام و سایر بسترهای فضای مجازی هم استفاده نمی کند که می تواند بیانگر بیگانه بودن وی با فضای مجازی و رسانه باشد. جایی که یکی از بسترهای دریافت صدای مردم و مطالبات آن ها است.

لالی آنچنان غرق در مشکلات و مسائل مختلف است که شخص اول اجرایی آن به جای خنثی بودن باید جسور، پرتلاش، پرتحرک و مطالبه گر باشد تا از یک سو بتواند از حقوق مردم شهرستان به خوبی دفاع کند و از طرف دیگر این روحیه مطالبه گری را نیز به شهروندان منتقل کند. نتیجه مسئول بی تحرک، شهروند بی تفاوت خواهد بود و نتیجه این دو، شهر بی رمق و رشد نیافته.

آقای فرماندار؛ برای منافع این مردم محروم و شهر پر از معضل بجنگید، تلاش کنید و در رسانه ها و محافل استانی صدای مردم باشید. ما به عنوان رسانه نیز تمام قد از شما حمایت خواهیم کرد.

فرماندار عزیز؛ به خنثی بودن و دوری از رسانه ها عادت نکنید. پیش از آنکه به مانند پیشینیان به کم تحرکی رسانه ای عادت کنید، به خود بیایید و در مسیر حل مشکلات شهر و انعکاس صدای مردم این شهر گام بردارید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.