تاریخ انتشار : سه‌شنبه 18 آگوست 2020 - 21:42
کد خبر : 1697

شهردار و شورای شهر لالی دقیقا چه می کنند!

شهردار و شورای شهر لالی دقیقا چه می کنند!

شهردار و شورای شهر لالی دقیقا چه می کنند!؟ شهرداری و شورای شهر لالی در سالیان اخیر با حواشی و اتفاقات متعدد و گاها عجیبی درگیر بوده و همواره نیز وارثان سوالات، ابهامات و مسائل بی جواب زیادی بوده اند. در این میان، یکی از مسائلی که هیچگاه هیچ عضوی از شوراهای ادوار و شهردارهای

شهردار و شورای شهر لالی دقیقا چه می کنند!؟

شهرداری و شورای شهر لالی در سالیان اخیر با حواشی و اتفاقات متعدد و گاها عجیبی درگیر بوده و همواره نیز وارثان سوالات، ابهامات و مسائل بی جواب زیادی بوده اند.

در این میان، یکی از مسائلی که هیچگاه هیچ عضوی از شوراهای ادوار و شهردارهای آن ها پاسخ دقیق، شفاف و مناسبی به مردم ارائه ندادند، پاسخ به این سوال است که چرا از عهده بسیاری از وظایف شهری و درون سازمانی خود برنیامده اند؟

در رابطه به شورا و شهردار فعلی هم علاوه بر پرسش های بی جواب متعدد و متنوعی که وجود دارد، سوال این روزهای همه مردم این است؛

چرا نمی توانند مشکل حقوق کارگران مظلوم شهرداری را حل کنند؟

این پرسشی اساسی است که پاسخ آن از سوی شهرداری لالی احتمالا این است: اعتبار مالی لازم را نداریم. پول نداریم و پاسخ هایی از این دست.

اما شاید پاسخ دقیق تر این باشد: شورای شهر و شهردار آن ها قدرت و توان چانه زنی در سطحی فراتر از لالی برای تامین اعتبار را ندارند.

پاسخ دیگر این است که آن ها به عنوان متولیان امور شهری، توان و ایده های مناسب برای درآمدزایی را ندارند. تمامی شهرداری ها در سراسر کشور طرح ها و برنامه های زیادی را برای درآمدزایی در نظر می گیرند و اجرا.

اما شوربختانه از دل شورای شهری که در سالیان اخیر درگیر حواشی، اختلافات و مسائل مختلف بوده چیزی تحت عنوان قدرت چانه زنی استانی و کشوری و ایده و برنامه برای درآمدزایی در نمی آید و مهم تر آنکه از دل این شورا شهردار قدرتمند و کارآمدی هم بیرون نمی آید!

به نظر می رسد شورا و شهردار محترم باید تکلیف شان را با خودشان و مردم روشن کنند. یا می توانند مشکلات را مرتفع کنند یا نمی توانند.

همچین آن ها باید این پرسش مهم را پاسخ دهند که در حالی که نمی توانند مشکلات درون سازمانی و مسئله حقوق کارگران شهرداری را حل کنند، چطور می خواهند سایر مشکلات شهری را حل و فصل کنند!؟

این ها پرسش های بی تعارفی است که مردم انتظار پاسخ مناسب را دارند و لالی تایمز نیز آماده انعکاس دیدگاه های شهردار و اعضای شورا در این رابطه است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.